در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
Genius

اسپیکر جنیوس مدل SP-U115

Genius SP-U115 Stereo USB Powered Speaker
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
(40)
شرکت جنیوس (Genius) اسپیکر SP-U115 را فانتزی و با ابعاد کوچک طراحی و تولید کرده است. این محصول نیروی برق مورد نیاز خود را از طریق رابط USB تامین می کند. این اسپیکر از پلاستیک باکیفیت ساخته شده است و در قسمت کناری یکی از ستلایت های آن، یک پیچ کنترل صدا وجود دارد که با استفاده از آن می توان میزان صدا را کم و زیاد کرد. جنیوس این محصول را در 4 رنگ براق مشکی، سفید با سبز، قرمز و آبی طراحی کرده است. در این محصول اتصال به کامپیوتر یا لپ تاپ با استفاده از جک 3.5میلی متری انجام می شود. برق مورد نیاز اسپیکر SP-U115 از طریق کابل USB تأمین می شود و می توانید با اتصال کانکتور USB به لپ تاپ، به سادگی اسپیکر را روشن کنید. توان خروجی این اسپیکر 3 وات در حالت RMS است که نشان دهنده کیفیت و رسایی بالای صداست. استفاده از این محصول به آن دسته از کاربران کامپیوتر و لپ تاپ توصیه می شود که به دنبال محصولی ارزان و با کیفیت صدای رضایت بخش هستند.

جنیوس

جنیوس یکی از شرکت های تولیدکننده لوازم جانبی الکترونیکی است که در سال های اخیر با محصولات ارزان و باکیفیت خود توانسته است سهم قابل توجهی از بازار لوازم جانبی را به خود اختصاص دهد. این شرکت در سال 1985 توسط یک کمپانی تایوانی با نام KYE Systems Corp تأسیس شد. این شرکت با شعار ارتباط دادن مردم به دنیای دیجیتال امیدوار است جای خود را در بین تولیدکنندگان ابزار دیجیتالی محکم تر کند. محصولات شرکت جنیوس با محیط زیست سازگار هستند.

1

SP-U115

درست است که اسپیکر SP HF160 مکملی برای کامپیوترهای رومیزی است اما امروزه بسیاری از لپ تاپ ها نیز به دلیل نداشتن صدای خروجی رسا به اسپیکری باکیفیت نیازمندند. از سوی دیگر باید این احتمال را هم در نظر بگیرید که برای یک اسپیکر کامپیوتر هم مواردی پیش خواهد آمد که بخواهید دستگاه هایی مانند تبلت یا گوشی همراه را به آن وصل کنید و صدایی به مراتب بلندتر و واضح تری تحویل بگیرید.

1

طراحی و کاربرد

درواقع روش اصلی اتصال به یک اسپیکر دسکتاپی، جک 3.5میلی متری صداست که در SP-U115 نیز وجود دارد. اما برای تولید صدایی رسا و واضح در یک اسپیکر دسکتاپی، علاوه بر اتصال جک 3.5 میلی متری صدا، به اتصال دستگاه به منبع تغذیه نیز نیاز دارید. اسپیکرهای دسکتاپی معمولاٌ فاقد باتری هستند و برای استفاده از آن ها باید از کابل برق استفاده کنید. شرکت سازنده برای اسپیکر SP-U115 از کابل USB به عنوان ورودی تغذیه استفاده کرده است؛ به این ترتیب می توانید پورت USB و جک 3.5 میلی متر این محصول را به کامپیوتر یا لپ تاپ متصل کنید و صدایی رساتر و واضح تر را بشنوید.

4

اسپیکرهای دسکتاپی معمولاٌ از یک ساب ووفر برای تولید بیس عمیق بهره می گیرند اما این محصول شرکت جنیوس محصولی ارزان قیمت است و فقط از دو بخش (ستلایت) تشکیل شده است. نداشتن بخش سوم اسپیکر (ساب ووفر) نشان دهنده این است که اگر می خواهید خروجی صدایی با بیس (Bass) عمیق داشته باشید بهتر است به محصول دیگری فکر کنید. البته نبود این قطعه در این محصول باعث شده است که بتوانید به راحتی این اسپیکر را حمل کنید و از آن برای اتصال به لپ تاپ خود بهره بگیرید. طول هرکدام از بلندگوهای این اسپیکر در حدود 11 سانتی متر است که این امر در کنار تأمین برق از طریق USB باعث می شود که بتوانید اسپیکر SP-U115 را به عنوان یک محصول همراه، با خود داشته باشید.

6

این محصول شرکت جنیوس از طراحی زیبایی برخوردار است. جنس بدنه این اسپیکر از پلاستیک مرغوب است و کیفیت مناسبی دارد. درایورهای 50 میلی متری SP-U115 که به رنگ نقرهای در بدنه رنگارنگ این اسپیکر قرارگرفته اند، با داشتن خروجی کلی 3 وات صدایی پویا را به محیط منتقل می کنند. این میزان از توان خروجی نشان از قدرت این اسپیکر و صدای رسای آن دارد. در یکی از طرفین یکی از ستلایت های این اسپیکر دکمه چرخان تنظیم میزان صدا وجود دارد. با استفاده از این دکمه می توانید میزان صدای اسپیکر را به دلخواه تنظیم کنید. زیر این دکمه چرخان، نشانگر پاور وجود دارد که اتصال و روشن بودن یا نبودن اسپیکر را به کاربر نشان می دهد.

5

نگاه کلی

اسپیکر SP-U115 شکرت جنیوس به شکلی طراحی و ساخته شده است که مرزهای اسپیکر دسکتاپی و اسپیکر همراه را باهم درآمیزد. در ساخت بدنه این محصول طراحی مدرنی بهره گرفته شده است که زیبایی زیادی را به این اسپیکر بخشیده است. با توجه به قیمت این محصول، SP-U115 با داشتن توان 3 واتی، صدای خروجی رضایت بخشی دارد. درمجموع، SP-U115 یک اسپیکر کار راه انداز است که نیاز کاربر کامپیوتر دسکتاپ را برطرف می کند و از فناورهای پیشرفته یا صدایی با کیفیت بسیار بالا در آن خبری نیست اما این هم پایان کار نیست؛ این اسپیکر دسکتاپ با اندازه و وزن خود از ویژگی های یک محصول حمل شدنی نیز برخوردار است که با استفاده از آن می توانید از لپ تاپ خود، خروجی صدای قوی تری را بگیرید. البته قیمت پایین این محصول شرکت جنیوس نیز این اسپیکر را برای کاربرانی با بودجه محدود مناسب ساخته است.

2
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا