در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
4M

کیت آموزشی 4ام مدل Easy To Do Dye Art 04631

4M Easy To Do Dye Art 04631 Educational Kit
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
انجام نقاشی برای کودکان و همچنین آموزش به آن ها یکی ازفعالیت هایی است که مطمئنا والدین عزیز بارها آن را تجربه نموده اند اما آنچه در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است ایجاد تنوع در نقاشی و همچنین استفاده از طرح های ساده و آسان مناسب کودکان است. کیت آموزشی 4ام مدل رنگ آمیزی آسان با ابعاد 55 140 180 میلی متر، هنر رنگرزی را با روشی ساده به کودک شما آموزش می دهد. این مجموعه از ده ورق کاغذ مخصوص، چهار رنگ ماژیک نمدی، جعبه جواهرات مقوایی، روبان و کارت تبریک تشکیل شده است. کودک شما می تواند با استفاده از این تکنیک طرح های زیبا روی کاغذ پیاده سازی کند و از خلاقیت خود لذت ببرد. این محصول برای افراد با سن بالای پنج سال طراحی شده است.

معرفی برند 4M

شرکت 4M با موضوعات متنوع از سال 1993 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هنگ کنگی کودکان را تشویق می کند با کمک قدرت خلاقیت خود محصولات متنوع تولید کنند.

کیت های علمی، هنر و صنایع دستی ازجمله اسباب بازی های آموزشی این شرکت هستند که برای کودکان طراحی می شود. تمامی محصولات خلاق آن به کودکان کمک می کنند تا در حین بازی به کاربردهای مختلف هر وسیله ی دورریختنی توجه کنند. این شرکت معتقد است با وسایل ارزان و حتی دورریختنی می توان تجربه های متفاوت و جالب کسب کرد.

2

سلامت جسم و روح یکی از فواید نقاشی کردن است!

3

نقاشی کردن درواقع مجسم کردن و به تصویر کشیدن رؤیاهاست. یکی از روش های بسیار مهم و مؤثر برای کشف روحیه بچه ها تشویق آن ها به نقاشی است. استفاده از ابزار و شیوه های مختلف برای نقاشی کردن باید مناسب سن بچه ها باشد.

نقاشی از خط خطی کردن شروع شده و مناسب سن بچه ها این امر رشد می یابد. این هنر خلاق باعث ارتباط ما با دنیای درون بچه ها و یا ارتباط آن ها با یکدیگر می شود. روش های جذاب و متنوع برای این هنر دوست داشتنی وجود دارد. Easy To Do Dye Art یکی از روش های نقاشی کردن را به کودکان آموزش می دهد.

رنگ آمیزی گره ای روشی متفاوت و خلاق

در این کیتت، کودکان با روش رنگ کردن به صورت گره ای آشنا می شوند. روش گره ای یک شیوه ی مخصوص رنگ آمیزی است که با ایجاد موانع در برخی از قسمت های پارچه ایجاد می شود و بدین گونه رنگ به آن قسمت ها نمی رسد و درنتیجه اشکال متنوع و خاصی بر روی آن ایجاد می شود. در این محصول هم باوجود ماژیک نمدی مخصوص کودکان می توانند این روش نقاشی را بر روی کاغذ و... امتحان کرده و اشکال رنگارنگ و گوناگون بسازند و از آن لذت ببرند. استفاده از جعبه ی جواهرات و.. باعث شده تا کودکان در هنگام رنگ آمیزی آن یک وسیله ی خاص و متفاوت برای خود ساخته و هنرشان را به نمایش عموم برساندد.

4

سخن آخر

محصولات فرام در پرورش قدرت خلاقیت در کودکان بسیار مهم هستند. این محصولات به روش های بسیار ساده به کودکان مباحث گوناگون را آموزش می دهند. کیت های آموزشی 4ام را می توان به عنوان ابزار کمک آموزشی در دروس مختلف همچون علوم، هنر و... مدارس استفاده کرد.

مدل 04631 در افزایش مهارت دستان فرزندان دلبندمان بسپار مؤثر است. این محصول با به کارگیری یک روش متفاوت در رنگ آمیزی به کودکان کمک می کند تا در جمع دوستانشان بسیار خاص و متفاوت جلوه کنند.

56
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا