در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
4M

کیت آموزشی 4ام مدل Robot Party 04402

4M Robot Party 04402 Educational Kit
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
خلاقانه ترین مهمانی سال! با مهمانی های این چنینی می توان بچه ها را ساعت ها سرگرم کرد. برای پسربچه ها کدام سرگرمی از شناخت روبات ها در کنار دوستانشان بهتر است؟ فقط کافی است این کارت دعوت های روباتی را برای دوستانشان بفرستید و منتظر مهمان ها بمانید تا مهمانی شروع شود. با کمک این مجموعه، می توانید یک مهمانی عالی را برای 8 کودک ترتیب دهید. مهمان های خود را با کاردستی های جادویی، بازی ها، غذا و حقه های جادویی سرگرم کنید. این مجموعه یک بسته ی بی نظیر برای مهمانی های کودکان است. با این مجموعه، خاطره ی ماندگاری را در ذهن دوستانتان ثبت کنید. می توانید قبل از مهمانی به بچه ها کمک کنید تا شیرینی های مهمانی را با قالب هایی به شکل روبات بپزند. مهمانی روباتی، باید خوراکی های روباتی هم داشته باشد. فراموش نکنید که با ظاهری مناسب به مهمانی بیایند، عینک های سه بعدی بر چشم بگذارند تا از طرح‎های سه بعدی لذت ببرند. درنهایت بعد از یک مهمانی لذت بخش، روبات ها برای استراحت به خانه می روند؛ اما چیزی که خاطره ی خوش این مهمانی را در ذهن دوستانتان ثبت می کند، کارت های تشکری است که بعد از مهمانی برای آن ها می فرستید.

معرفی برند

ع

شرکت 4ام از سال 1993 میلادی، شروع به طراحی محصولاتی نوآورانه و خلاق در تمامی جوانب کاری کرده است. این شرکت در هنگ کنگ به عنوان یکی از برترین شرکت های اسباب بازی شناخته می شود. رضایت مشتریان، توزیع محصولات خلاق و باکیفیت بالا، همگی از اهداف این شرکت معتبر است. در واقع یک 4ام طیف گسترده ای از اسباب بازی ها و کیت ها را ارائه می دهد تا شما بتوانید شما بتوانید اتاقتان را به یک پلاتاریوم تبدیل کرده و در عین سرگرمی، موارد مختلفی را یاد بگیرید.

غول های کوچک در مهمانی

ع

تا به حال این موضوع دقت کرده اید که چرا فرزند همیشه مودب و آرام شما، در مهمانی ها به یک غول کوچک تبدیل می شود و به هیچ طریقی نمی توانید او را آرام کنید. روانشناسان معتقدند بچه ها نیاز به جلب توجه دارند؛ اما همیشه
آن را از والدین طلب نمی کنند. نشان دادن رفتارهای مخربی که واکنش دیگران را به همراه دارد نوعی تقاضا برای جلب توجه کودکان تلقی می گردد. اگر اسباب بازی های کودکتان را به همراه ببرید قطعا کمتر گرفتار این مشکل می شوید، اما به همراه بردن اسباب بازی هم در کنار سایر هم بازی های کودک مشکلات خودش را دارد. اما نگران نباشید شرکت معتبر 4ام با طراحی کیت آموزشی مدل Robot Party این مشکلتان را برطرف کرده است.

کیت آموزشی مدل «Robot Party»

u

به کمک این کیت آموزشی می توانید یک مهمانی هشت نفره را برای کودکان ترتیب دهید. فقط کافیست این کارت دعوت های رباتی را برای دوستانشان بفرستید و منتظر مهمان ها بمانید تا مهمانی شروع شود. این مجموعه یک بسته ی بی نظیر برای مهمانی کودکان است. به کمک کیت Robot Party می توانید مهمان هایتان را با کاردستی های جادویی، بازی ها و حقه های جادویی سرگرم کنید.

مهمانی رباتی باید خوراکی های رباتی هم داشته باشد، می توانید قبل از مهمانی به بچه ها کمک کنید تا شیرینی های مهمانی را با قالب های به شکل ربات بپزند. فراموش نکنید که بچه ها با ظاهری مناسب به مهمانی بیایند، عینک های سه بعدی بر چشم بگذارند تا از طرح‎های سه بعدی لذت ببرند. درنهایت بعد از یک مهمانی لذت بخش، روبات ها برای استراحت به خانه می روند؛ اما چیزی که خاطره ی خوش این مهمانی را در ذهن دوستانتان ثبت می کند، کارت های تشکری است که بعد از مهمانی برای آن ها می فرستید.

جمع بندی

کیت آموزشی مدل Robot Party یک اسباب بازی مناسب و دوست داشتنی بوده که توسط شرکت 4ام برای کودکان بالای هشت سال طراحی شده است. به کمک این مجموعه می توانید مهمان هایتان را با کاردستی های جادویی سرگرم کنید و در پایان از آن ها به خاطر این حضور گرم و صمیمانه تشکر کنید. تمامی قطعات این مجموعه در یک بسسته بندی 7 31 41 سانتی متری به وزن تقریبا 700 گرم قرار رفته ومی تواند یک خاطره ی مهیج را برای کودکان رقم بزنید.

ع
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا