در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
4M

کیت آموزشی 4ام مدل Dianasour

4M Dianasour Edcational Kit
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
وضعیت
موجود در انبار
قیمت
3,900,000 ریال
اطلاعات بیشتر و خرید
(5)
لیست فروشنده ها و گارانتی‌ های این محصول
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
ارسال از 1 روز کاری دیگر
3,900,000 ریال افزودن به سبد
در طی حفاری هایی که باستانشان بالای هشت سال و ماهر انجام داده اند تکه های مومی شکل از بدن یک دایناسور را پیداکرده اند که پس از اتصال آن ها متوجه شده اند که یک تیرانوسوروس رکس کشف کرده اند. این بازی جذاب و خلاق را می توان با پازل حفاری دایناسور 4 ام مدل تیرانوسوروس رکس کد 03221 انجام داد و فرزندان دلبندتان را با دنیای جذاب باستان شناسان آشنا کنید.شرکت معتبر 4m طراح این اسباب بازی خلاق، این مجموعه را در یک بسته به ابعاد 5.8 16.7 21.4 سانتی متر قرار داده و شامل یک بلوک گچی است که با کمک ابزار حفاری کودکان اجزای بدن این دایناسور را پیداکرده و به یکدیگر متصل می کنند و پس از مونتاژ یک تیرانوسوروس رکس 19 سانتی می سازند. برای این کار به کمک ابزار حفاری به بلوک گچی ضربه زده تا قطعات را پیدا کنند. سپس به کمک قلم مو خاک و گچ را از روی آن ها پاک می کنند. پس از یافتن تمامی تکه ها آن ها را به راحتی به یکدیگر متصل می کنند. یک تصویر مقوایی رنگی هم وجود دارد که می توان در پشت آن قرارداد. کودکان در حین بازی با این مجموعه جالب علاوه برافزایش حس کنجکاوی و هیجان که زودتر اجزای آن را پیدا کنند، می توانند با حرفه باستان شناسی هم آشنا شوند. از طرفی دیگر به تدریج انواع دایناسورها را می شناسند. در دنیای دیجیتالی که امروزه باب شده، کودکان بیشتر دوست دارند با گوش های هوشمند و... بازی کنند و رغبتی به بازی های که مهارت دستان آن ها را افزایش دهد، ندارند. این بازی خلاق این فرصت را به کودکان می دهد تا یک تجربه متفاوت داشته باشند و کمی آن ها را دنیای ماشینی دور می کند

شرکت 4ام

م

کیت های علمی، هنر و صنایع دستی ازجمله اسباب بازی های آموزشی این شرکت هستند که برای کودکان طراحی می شود. تمامی محصولات خلاق آن به کودکان کمک می کنند تا در حین بازی به کاربردهای مختلف هر وسیله ی دورریختنی توجه کنند.

شرکت 4ام با موضوعات متنوع از سال 1993 فعالیتش را آغاز کرد. این شرکت هنگ کنگی کودکان را تشویق می کند تا با قدرت خلاقیت خود محصولات متنوعی را تولید کنند.

بهتر است بدانیدتیرانوسوروس در واقع به معنای شاه سوسمار و رکس به معنی سلطان است. برای کوتاه کردن نام این دایناسور خون خوان آن را گاهی T.Rex می نامند. نخستین بقایا این دایناسورها در سال 1902 در مونتانای آمریکا کشف شد که این بقایا شامل استخوان های فک، قسمت هایی از جمجمه، استخوان های ستون فقرات، شانه، لگن و پاهای دایناسورها بود.

1

کیت حفاری دایناسوراگر شما هم دوست دارید فرزندتان را با دنیای باستان شناسان آشنا کنید، کیت آموزشی Dinosaur بهترین گزینه برای این هدف است. این کیت علمی-آموزشی را شرکت 4ام برای کودکان بالای چهار سال طراحی کرده است. بازی با این کیت ممکن است چندین روز طول بکشد، چون کودک باید باید با دقت و حوصله تمامی اعضای بدن این دایناسور را پیدا کرده و در کنار هم قرار دهد. تا دکوری زیبا برای اتاقش بسازد.

2

این کیت مناسب کودکانی است که دوست دارند تا مانند یک باستان شناس بقایای فسیل یک جانوری را حفاری کنند. مراحل حفاری باید هماند یک دیرین شناس واقعی با دقت و حوصله انجام شود. مراحل این بازی ممکن است چندین ساعت یا چند روز به طول انجامد، همان طور که می دانید این اساس لذت حفاری است. اگر دوست دارید این مراحل را با سرعت بیشتری پیش ببرید کافیست گچ را با اسپری آب مرطوب کرده و یا پیش از شروع کار کل قالب گچ را به مدت یک دقیقه درون ظرف آب بخیسانید.

3

جمع بندی

شما باید با استفاده از لبه ی صاف ابزار حفاری،با حوصله شروع به کندن کار کنید. زمانی که تکه ای از اسکلت دایناسور پیداشد باید مراقب باشید تا بدون آنکه آسیبی به آن وارد شود، آن را از درون خاک بیرون آورید. حال باید برای پاک کردن ذرات گچ از روی تکه ی بدن این دایناسور از برس مخصوصی که درون کیت قرار گرفته استفاده کنید. پس از آن که تمامی اعضای دایناسور را پیدا کردید، کافیست آن ها را در کنار هم قرار داده تا ماکت تیرانوسوروس را بسازید. گفتنی است این ماکت پس از ساخت ارتفاعی تقریبا 19 سانتی متری خواهد داشت.

4
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا