در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
HP

پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet P1102

HP LaserJet P1102 Laser Printer
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
(16)
چاپگر مدل P1102 شرکت اچ پی (HP) یکی از چاپگرهای رده متوسط سری LaserJet این شرکت است. این چاپگر از ویژگی های محدودی برخوردار است. چاپ اسناد تنها به صورت سیاه و سفید انجام می شود و ارتباط Wi-Fi و صفحه ی نمایش به عنوان رابط کاربری وجود ندارد. اما از سوی دیگر این چاپگر بسیار کم حجم بوده و شرکت تولید کننده آن یعنی HP این چاپگر را بسیار اقتصادی و سریع معرفی می کند. ابعاد این چاپگر برابر با 35 24 20 سانتی متر و وزن آن 5.3 کیلوگرم است. این ابعاد کوچک بدین معناست که این چاپگر کوچک را می توانید در گوشه ای از میز کار خود قرار دهید بدون اینکه حجم زیادی از فضای کاری شما اشغال شود. همچنین محفظه ی کاغذ و تونر این چاپگر از قسمت جلو قابل دسترسی است که کار با این مدل را بسیار آسان می کند. وضوح چاپ این مدل برابر با 600 600 DPI برای چاپ متن و تصویر می باشد. همچنین این چاپگر می تواند تا 18 صفحه در دقیقه را به صورت سیاه و سفید چاپ کند. سینی جلویی کاغذ این مدل تا حداکثر 150 برگه و سینی خروجی می تواند تا 125 صفحه را پس از چاپ در خود نگاه دارد. این مدل دامنه ی گسترده ای از کاغذ در اندازه های مختلف را پشتیبانی می کند. همانطور که گفته شد این مدل به Wi-Fi مجهر نیست اما در صورت تمایل می توانید مدل P1102w را تهیه نمایید که در آن اتصال Wi-Fi نیز تعبیه شده است. زمان لازم برای بیرون آمدن اولین برگه ی چاپ شده برابر با 98.5 ثانیه است. میزان مصرف استاندارد این چاپگر برابر با 5000 صفحه در ماه می باشد که در مقایسه با پرینترهای مشابه رقم مناسبی است اگرچه شرکت سازنده برای اطمینان از نهایت عمر محصول تعداد 250 تا 1000 صفحه در ماه را پیشنهاد می کند. چاپ دورو در این مدل موجود نیست اگرچه می توانید همانند هر پرینتر دیگری، به صورت دستی صفحاتی دورو چاپ کنید.

طراحی و ساخت

پرینتر LaserJet P1102 ابعاد 196 238 349 میلی متری دارد. این دستگاه بنا به حوزه ی طراحی تک کاره، فضای زیادی را اشغال نمی کند و با قرار گرفتن در کنار میز، می تواند به یک همکار چندین ساله بدل شود. این دستگاه وزن 5.3 کیلوگرمی دارد و به راحتی حمل می شود. انحنای ظریف بکار رفته در پرینتر LaserJet P1102، زیایی خاصی به آن بخشیده است. این مدل در رنگ سفید عرضه می شود و لک و گردوغبار را به آسانی جذب می کند. این دستگاه فاقد پنل و صفحه نمایش است و دستورات و تنظیمات چاپی بایستی از کامپیوتری که به آن وصل شده، ارسال و اعمال شوند.

متن1

قابلیت ها

پرینتر LaserJet P1102 فناوری لیزری را برای چاپ برعهده گرفته است. این دستگاه ابعاد چاپ A4 دارد و سینی آن 150 برگ کاغذ را در خود جای می دهد که البته برای یک پرینتر با ابعاد کوچک منطقی است. پرینتر لیزری تک رنگ LaserJet P1102 برای مصارف خانگی و اداری با حجم کاری کم معرفی شده است. این دستگاه که برای مصارف شخصی طراحی شده، در برابر قیمتی که دارد، کیفیت قابل قبولی را ارائه می کند. سرعت چاپ این پرینتر لیزری 18 برگ در دقیقه و رزولوشن چاپ آن 600 600 dpi است. از رقیبان این پرینتر می توان به HL-2170W اشاره داشت؛ این دو پرینتر از جهات مختلفی شبیه به هم هستند؛ البته پرینتر HL-2170W برادر ازنظر ظرفیت سینی و کیفیت چاپ متون، یک سرو گردن بالاتر از LaserJet P1102 قرارگرفته است ولی باید این مورد را نیز در نظر بگیرید که HL-2170W برای کاربری بیش از یک نفر طراحی شده است.

متن1

پرینتر لیزری LaserJet P1102 شرکت اچ پی کارکرد ماهانه ی 5000 برگی دارد؛ مقدار پیشنهادی برای چاپ در هرماه برای این مدل 250 تا 1500 برگ است. این مدل از قابلیت چاپ دورو بهره مند نیست و برای چاپ دورو بایستی برگه را به صورت دستی پشت ورو کنید. پرینتر LaserJet P1102 به فناوری Auto-On/Auto-Off شرکت اچ پی مجهز شده است؛ با این فناوری پرینتر در مواقع ارسال دستور چاپ، روشن می شود و پس از اتمام چاپ، به حالت خواب می رود تا در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

اتصالاتشرکت اچ پی، پرینتر لیزری LaserJet P1102 را به درگاه استاندارد USB مجهز کرده است. در این مدل متاسفانه خبری از درگاه شبکه و اتصال بی سیم نیست. البته همان طور که پیشتر اشاره کردیم این دستگاه برای مصرف شخصی معرفی شده و در بیشتر دستگاه ها با چنین کاربری، فاقد درگاه شبکه هستیم.

متن

نتیجه گیری

پرینتر LaserJet P1102 از مدل های تک کاربره برای مصارف شخصی است که در ابعاد و وزن جمع وجور معرفی شده و کیفیت خروجی متوسطی را ارائه می کند. این دستگاه ظرفیت سینی 150 برگی دارد در هر دقیقه 18 برگ را با رزولوشن 600 600 dpi به چاپ می رساند. این پرینتر فاقد چاپ دورو، درگاه شبکه و اتصال بی سیم است.

عکس
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا