در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
ADATA

فلش مموری ای دیتا مدل C906 ظرفیت 16 گیگابایت

ADATA C906 Flash Memory - 16GB
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
(252)
فلش مموری «C906» ظاهری کلاسیک دارد که در دو رنگ سفید و مشکی و توسط کمپانی «Adata » طراحی و تولید شده است. وزن این فلش مموری تنها 9 گرم و ابعاد آن 1×1.8×5.8 سانتی متر است؛ بنابراین C906 یک دستگاه ذخیره سازی فوق العاده جمع وجور و سبک وزن است که تمام اطلاعات شما را به راحتی قابل حمل می کند. C906 با گوشه های گرد طراحی شده و دارای بدنه ای براق با ظاهر چشمگیر است؛ همچنین طراحی درپوش این فلش مموری به گونه ای است که می توانید برای جلوگیری از گم شدن درپوش، آن را در انتهای فلش قرار دهید. C906 در ظرفیت های 2 تا 32 گیگابایت تولید شده و می توان آن را وسیله ی مناسبی برای پاسخ گویی به نیاز سطح وسیعی از کاربران دانست.توانایی C906 برای ذخیره سازی اطلاعات و انتقال انواع فایل ها از طریق رابط USB2.0 ، آن را به وسیله ای کاربردی تبدیل می کند که باید همیشه به همراه داشته باشید؛ البته این فلش مموری از رابط USB 1.1 نیز پشتیبانی می کند. فلش مموری های شرکت Adata نرم افزارهای با ارزشی را نیز همراه دارند. ابزار OS to GO به شما این امکان را می دهد که بتوانید DVD ویندوز 7 خود را از روی دیسک به دستگاه های ذخیره سازی قابل حمل Adata منتقل کنید؛ درنتیجه به راحتی قادر به نصب Windows 7 با استفاده از قابلیت بوت کردن کامپیوتر خود از طریق پورت USB بدون نیاز به درایو نوری هستید. نرم افزار UFD to Go، ابزار قدرتمندی است که برای هماهنگ کردن یا یکسان سازی اطلاعات (Synchronization)، ایمیل ها و لینک های مورد علاقه (Favorites) به شما کمک می کند و این امکان را می دهد که اطلاعات خود را همیشه همراه داشته باشید.

طراحی و ساخت

img1

فلش مموری C906 شرکت ای دیتا ابعاد بسیار مناسبی دارد. ابعاد این محصول باعث شده که از طرفی نگرانی برای دست و پاگیر بودن آن برای همیشه همراه داشتن، وجود نداشته باشد و از طرفی آن قدرها هم کوچک نیست که به راحتی گم شود. ان فلش مموری از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل می شود. هنگام اتصال C906 به کامپیوتر خللی در استفاده از درگاه های کناری به وجود نخواهد آمد. فلش مموری ای دیتا مدل C906 تنها 9 گرم وزن دارد و درصورت قرار دادن آن در جیب لباس، می توان وجود آن را از یاد برد. جنس بدنه ی این محصول از پلاستیک سخت است. شرکت ای دیتا یک درپوش محافظ برای C906 در نظر گرفته که در صورت استفاده نکردن از فلش مموری می توان از درپوش تعبیه شده بهره برد. برای جلوگیری از گم شدن این درپوش به راحتی می توان آن را به قسمت انتهای فلش مموری متصل کرد. فلش مموری ای دیتا در دو رنگ سفید و مشکی روانه بازار شده است. وجود این دو رنگ باعث شده که با توجه به هر سلیقه ای بتوان اقدام به انتخاب کرد.

حمل آسان

علاوه بر ابعاد و وزن مناسب این فلش مموری که باعث حمل بسیار آسان آن می شود، شرکت ای دیتا یک شیار در قسمت انتهایی فلش مموری در نظر گرفته است. این شیار برای اتصال فلش مموری به جاسوییچی قابل استفاده خواهد بود. به این صورت همیشه می توان C906 را با خود همراه داشت و هیچگاه هم نگران گم شدن آن نبود. برای استفاده از فلش مموری C906 تنها کافی است آن را به درگاه USB رایانه متصل کرد. فلش مموری C906 مانند اکثر فلش مموری ها به صورت Plug & Play قابل استفاده بوده و برای بهره بردن از آن نیازی به نصب هیچگونه نرم افزار یا تنظیمات خاص نیست. البته گفتنی است که شرکت ای دیتا چندین نرم افزار برای داشتن مدیریتی بهتر و حرفه ای تر ارائه کرده است.

txt2

جمع بندی

img3

محصولی حرفه ای

قیمت مناسب، کیفیت ساخت خوب و طراحی کلاسیک؛ C906 را به محصولی حرفه ای تبدیل کرده است.

فلش مموری C906 شرکت ای دیتا محصولی استاندارد برای ذخیره سازی اطلاعات و همیشه همراه داشتن آن ها است. این فلش مموری در دو رنگ سفید و مشکی روانه بازار شده و کیفیت ساخت خوبی دارد. قیمت مناسب، کیفیت ساخت خوب و طراحی کلاسیک؛ C906 را به محصولی حرفه ای تبدیل کرده است.


منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا