در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
HP

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet M1536DNF

HP LaserJet M1536DNF Multifunction Laser Printer
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
(1)
شرکت اچ پی (HP) در زمینه تولید پرینترهای با کیفیت آنقدر مناسب عمل نموده است که معمولا محصولاتی که به بازار ارائه می نمایند فروش در خور و مناسبی دارد. این موضوع نه تنها به خاطر نام این شرکت عظیم است بلکه به خاطر کیفیت مناسب ساخت چاپگر های ارائه دهنده آن ها نیز است. در اینجا پرینتر LaserJet M1536DNF از شرکت نام برده یکی از بهترین، خوش ساخت ترین و مناسب ترین انتخاب هایی است که این شرکت در این محدوده قیمت به کاربران ارائه داده است. قابلیت چاپ دورو، کیفیت و سرعت چاپ خوب به همراه درگاه وجود درگاه های مناسب ارتباطی باعث شده تا این پرینتر به گزینه ای دل چسب برای خرید تبدیل گردد. گزینه ای که اگر در خود شبکه بی سیم را نیز دارا می بود می توانست لقب ایده آل ترین پرینتر در این محدوده قیمت را از آن خود نماید.

طراحی و ساخت

پرینتر چندکاره ی لیزری اچ پی مدل LaserJet M1536DNF، در رنگ مشکی طراحی شده که به آن ظاهری مدرن بخشیده است. پرینترها برخلاف دستگاه هایی از قبیل گوشی های موبایل و ...، جزو محصولاتی هستند که پس از خریداری، برای سال ها در خدمت کاربر قرار می گیرند و ازاین رو بایستی بسیار بادوام طراحی شوند؛ این پرینتر شرکت اچ پی بدنه ای از جنس پلاستیک باکیفیت دارد که می تواند مقاومت خوبی در برابر صدمات احتمالی از خود نشان دهد. سینی کاغذ این پرینتر در پایین ترین قسمت قرارگرفته است و در بالاترین قسمت دستگاه نیز، اسکنر و کپی تعبیه شده اند. ابعاد پرینتر M1436DNF در حدود 373 343 441 میلی متر است و وزن آن 11.7 کیلوگرم است؛ این دستگاه فضای زیادی را اشغال می کند که البته برای یک پرینتر چندکاره جای تعجب ندارد. .

این پرینتر به صفحه نمایش لمسی مجهز نشده است و ازاین رو، کلیدهای متعددی جهت اعمال تنظیمات روی پنل آن چیده شده اند که می توانند در ابتدای کار کاربر را سردرگم کنند. گفتنی است این کلیدها نیز بسیار با کیفیت طراحی شده اند تا باگذشت سال ها، همانند روز اول باشند و کارایی خود را از دست ندهند.

متن عکس

پرینتر

پرینتر LaserJet M1536DNF با فناوری چاپ لیزری، چندکاره طراحی شده است. این پرینتر ابعاد چاپ A4 دارد و سینی آن تا 250 برگ در خود جای می دهد و برای مصارف اداری یا خانگی، با حجم کاری کم و متوسط گزینه ی مناسب و ایدئال محسوب می شود.

این پرینتر شرکت اچ پی، در هر دقیقه 25 برگ را به چاپ می رساند که با رزولوشن 600 600 dpi همراهی می شود. متون چاپ شده در پرینتر LaserJet M1536DNF قابل مقایسه با روزنامه است و تنها تصاویر ساده بدون پیچیدگی، به خوبی چاپ می شوند. از نقاط قوت این پرینتر می توان به قابلیت چاپ دورو اشاره کرد که نیاز به پشت و رو کردن دستی اسناد چاپ شده را حذف می کند. پرینتر چندکاره ی M1536DNF توان کار ماهانه 8000 برگی دارد و شرکت اچ پی پیشنهاد کرده است که در ماه 500 تا 2000 برگ چاپ کنید؛ که در مقایسه با رقیبان، مقدار کمی است. این پرینتر اچ پی دارای تونری به شماره مدل 78A است که می تواند 2100 برگ به چاپ برساند.

متن عکس

اسکنر

شرکت اچ پی پرینتر LaserJet M1536DNF را به اسکنری مجهز کرده است که رزولوشن اپتیکال آن 1200 1200 dpi است و رزولوشن دیجیتال آن به 19200 dpi می رسد. اسناد با کیفیت بالایی اسکن می شوند که از دیگر توانایی های این محصول محسوب می شود. از مهم ترین نقاط قوت پرینتر M1536DNF مجهز شدن به تغذیه ی خودکار (ADF) است که اسکن دسته ای را ممکن ساخته است. اسکنر این دستگاه، می تواند در هر دقیقه 15 برگه را اسکن کند.

متن1

کپیکپی در پرینتر چندکاره ی لیزری M1536DNF، می تواند در هر دقیقه 25 برگ را کپی کند. رزولوشن کپی آن 600 600 dpi است و اسناد با کیفیت متوسط و مطلوبی چاپ می شوند. بزرگنمایی در کپی، از 25 تا 200 درصد امکان پذیر است و می تواند تا 99 برگ را به صورت متوالی کپی کند. دیگر تنظیمات کپی در پرینتر M1536DNF شامل، تغییرات کنتراست برای روشن یا تاریک تر کردن سند، رزولوشن برای تغییر کیفیت، کپی کارت شناسایی، حالت Draft، Copy Optimization و کپی دورو به صورت دستی می شود.

متن1

فکس

فکس دستگاه کپی M1536DNF سرعت 33.6 کیلوبایت بر ثانیه دارد؛ به عبارت دیگر یک برگ در 3 ثانیه ارسال می شود. اسناد با رزولوشن 300 300 dpi فکس می شوند و حافظه ی فکس آن 400 برگ را ذخیره می کنند. دیگر ویژگی های فکس می توان به شماره گیری مجدد خودکار، فوروارد فکس و پشتیبانی از رابط کاربری کامپیوتر می شوند. گفتنی است مدل M1536DNF از تلفن پشتیبانی نمی کند.

اتصالات

شرکت اچ پی پرینتر لیزری LaserJet M1536DNF را به اتصالات USB و شبکه مجهز کرده است. به لطف اتصال شبکه می توانید این پرینتر را بین چند کاربر به اشتراک بگذارید. گفتنی است، متاسفانه خبری از اتصال بی سیم نیست و این پرینتر تنها از طریق ارتباط کابلی قابل اشتراک گذاری است.

عکس

درگاه ها

پرینتر چندکاره ی لیزری اچ پی مدل LaserJet M1536DNF به سینی 250 برگی با قابلیت چاپ دورو مجهز شده است. این پرینتر برای مصارف اداری و خانگی با حجم کاری پایین و متوسط گزینه ی مناسبی محسوب می شود. پرینتر M1536DNF از تغذیه خودکار با ظرفیت 35 برگ بهره می برد که اسکن دسته ای را امکان پذیر کرده است. این پرینتر سرعت و کیفیت چاپ متوسطی دارد و می تواند تمامی نیازهای یک اداره را به راحتی تامین کند. البته از سوی دیگر تعداد برگ توصیه شده برای چاپ در ماه کم تر از رقیبانش است و فاقد اتصال بی سیم است.


منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا