در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
Talent

مودم روتر +ADSL2 و باسیم تلنت مدل LT801-AC

Talent LT801-AC ADSL2+ Modem Router
وضعیت
نا موجود
اطلاعات بیشتر
(30)
با فراگیرشدن استفاده از اینترنت ADSL، تهیه ی یک روتر مناسب، از نیازهای اساسی خانواده ها و سازمان ها برای برقراری یک ارتباط باکیفیت و قدرتمند به شمار می رود. شرکت های مختلفی به طراحی و تولید روترهای ADSL با امکانات مختلف می پردازند. تلنت (Talent) از شرکت های ارائه کننده ی تجهیزات شبکه است. این شرکت مودم روتر LT801-AC را به بازار عرضه کرده است. این مودم روتر یک محصول ساده اما کاربردی است که با اتصال به درگاه اترنت یا USB کامپیوتر، اینترنت پرسرعت ADSL را به همراه می آورد. پشتیبانی از استانداردهای متفاوت توسط این روت شرکت تلننت، شبکه ای پرقدرت را برای شما ایجاد می کند. این روتر وزن کم و ابعاد جمع وجوری دارد که این موضوع باعث می شود هنگام قرارگیری روی میز کارتان، فضای زیادی را اشغال نکند. در قسمت پشتی LT801-AC یک کلید خاموش یا روشن و یک کلید برای برگرداندن روتر به تنظیمات کارخانه به چشم می خورد. این مودم روتر کوچک، نیروی خود را از یک آداپتور برق خارجی تامین می کند که در جعبه ی آن موجود است.

معرفی

روتر LT801-AC شرکت تلنت (Talent) یک ابزار اتصال کابلی به شبکه ی اینترنت است. قیمت ارزان و امکانات مطلوب از ویژگی هایی هستند که این دستگاه را تبدیل به یکی از ابزارهای پایه ای برای اتصال به شبکه کرده اند. هنوز هستند کسانی که برای شبکه ی خانگی یا کامپیوترشان از اتصال LAN استفاده می کنند و می توان این دستگاه را به عنوان انتخابی خوب و به صرفه به آن ها معرفی کرد.

طراحی بدنه

بدنه ی این روتر خیلی کوچک ساخته شده است و در صورتی که آن را روی میز کار خانه یا شرکت تان قرار دهید، جای زیادی از شما نخواهد گرفت. دستگاه به صورت افقی قرار می گیرد و به دلیل وزن کم، مشکی در ثابت ماندن روی میز نخواهد داشت. در قسمت جلوی روتر، تنها شاهد چند نشانگر LED هستیم و چیز قابل به ذکر دیگری در این قسمت مشاهده نمی شود. بخش فوقانی دستگاه هم لوگوی تلنت را در خود دارد. در قسمت پشتی، پورت های ارتباطی این دستگاه وجود دارند که شامل یک پورت LAN، یک پورت USB (از نوع Upstream) و یک پورت تلفن (RJ-11) می شوند. پورت اتصال آداپتور هم در همین قسمت قرار دارد. در کنار مجموعه ی پورت ها، یک دکمه برای روشن و خاموش کردن روتر قرار گرفته و سوراخی برای ریست کردن (بازگرداندن دستگاه به تنظیمات اولیه) وجود دارد. با استفاده از سوراخ ریست می توان به سادگی تمام تغییرات انجام شده را به حالت اولیه بازگرداند.

2

نشانگرها

بخش جلویی روتر تعدادی نشانگر LED دارد که با روشن شدن، شما را از عملکرد دستگاه مطلع می کنند. چراغ اول نشان دهنده ی این است که آیا اتصال برق دستگاه برقرار هست یا خیر. چراغ دوم نشان دهنده ی فعال بودن اتصال اترنت است و در صورتی که کابل RJ-45 را به دستگاه متصل کرده باشید، این چراغ روشن خواهد شد. چراغ سوم نشان دهنده ی اتصال اینترنت از طریق درگاه USB است. نشانگر اینترنت، چراغ بعدی است؛ این چراغ نشان دهنده اتصال مودم به شبکه اینترنت است و چشمک زدن به این معنی است که انتقال داده در مودم انجام می شود. اگر اینترنت به خط تلفن شما متصل نباشد، این چراغ به شکل ثابت درنمی آید. چراغی که با شکل @ مشخص است، در حقیقت چراغ Link است و وضعیت اتصال ADSL را نشان می دهد. خاموش بودن این نشانگر به معنی این است که ارتباط کانکتورها در پشت روتر به خوبی انجام نشده است.

سی

قابلیت ها

استاندارد FCC که مخفف عبارت Federal Communications Commission نشانگر این است که این کالا با استانداردهای کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده سازگار است و تداخلات الکترونیکی غیرعادی ندارد. گواهی نامه CE نماد بازرگانی است که نشان می دهد که این مودم روتر شرکت تلنت مورد تائید اتحادیه اروپاست و خریدوفروش آن در این حوزه مجاز است. کاربر می تواند از این روتر در حالت های رایج PPPoE و PPPoA و همچنین در حالت بریج (Bridge) استفاده کنید.

2

اقلام همراه

روتر LT801-AC همراه با پکیج کاملی از موارد مورد نیاز ارایه می شود. یک عدد کابل LAN برای اتصال مستقیم به لپ تاپ یا کامپیوتر دسکتاپ درون جعبه وجود دارد و در کنار این کابل، یک کابل USB هم وجود هست تا بتوانید به عنوان جایگزین LAN یا به عنوان پورت اتصال دوم از آن استفاده کنید. یک کابل اتصال مستقیم به خط تلفن همراه با یک نویزگیر خط تلفن (اسپلیتر) هم جز دیگر قطعات همراه با محصول است. یک CD و یک دفترچه راهنما هم درون جعبه پیدا خواهید کرد.

cv
منبع: دیجی کالا
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
در حال بارگزاری...
برو بالا